Luxusní nábytek A INTERIÉROVÉ VYBAVENÍ

Viola - luxury interiors

Po dobu letních prázdnin se k návštěvě naší vzorkovny objednejte telefonicky předem! Rádi bychom se Vám věnovali a nejsme zde stále přítomni.

Mnohokrát děkujeme za pochopení a těšíme se na Vás.

 

AKCE 40 – 60% NA PRODEJ VZORKŮ Z EXPOZIC – viz. NÁBYTEK/Ihned k odběru

Nábytek Design

Nábytek Design

Náš designový nábytek vychází z první poloviny minulého století, je ale dále kombinován s kovem, kůží, perletí či zirkony a je sdružen pod obchodní označení Interiéry Design. Tento nábytek navazuje na poslední ucelený umělecký styl art deco. Pro milovníky art deco nábytku je tak rozhodně vhodnou volbou. Rovněž určitě zaujme zákazníky, kteří mají rádi moderní design v exklusivním provedení. Rovněž u těchto výrobních řad je možné zaměnit dřevěné dýhy či barvu.

Nábytek Royal

Nábytek Royal

Ručně vyřezávaný dřevěný nábytek řady Royal u nás najdete pod obchodním označením Interiéry Royal. Je vyráběný převážně ze severské břízy, dále je intarzován ušlechtilými dřevinami jako je např. mahagon, olivovník nebo anlingre. Vrcholem jsou řady Royal 238 a Royal 228. U těchto řad je základním materiálem teak či mahagon. Veškerý nábytek Royal je možné také vyrobit v bílé barvě či použít barvu z jiné výrobní řady.

Interiérové centrum

Interiérové centrum

Pro naše zákazníky navrhujeme vždy nejvhodnější řešení, které vychází z jejich potřeb a životního stylu. Při navrhování interiérů se vždy snažíme vycházet jak z maximální snahy o dosažení autentických prostor tak také z jejich praktické využitelnosti a obyvatelnosti.

Pick your furniture here; 
Viola is synonymum for

nejširší nabídku nábytku na trhu

kvalitu dílenského zpracování

kompletní zařízení interiérů

záruční a pozáruční servis

rady bytového architekta

About us

Jsme tým profesionálů s dlouholetou praxí ve zpracovávání dřeva do toho nejvytříbenějšího a nejkvalitnějšího nábytku.

Find out more
About us