Návrhy interiérů

Kromě prodeje nábytku a návrhu interiéru vám rádi pomůžeme také v dalších oblastech při plánování a realizování vašich vysněných interiérů. Naším cílem je vaše maximální spokojenost nejen s výsledkem, ale také s celým procesem.

Služby bytového architekta

Pomůžeme vám zařídit jakýkoliv interiér. Od jednotlivých místností přes celý byt či dům až po hotel, penzion nebo kanceláře firmy. Zařídit interiér, tak aby to bylo nejen krásné, ale také praktické, může být někdy náročné. Naši zkušení designéři mají mnoho zkušeností a přesně vědí čeho se vyvarovat a na co se soustředit.

Pomůžeme vám s vhodnou volbou nábytku, ale také s plánováním celého interiéru od tapet přes podlahu nebo osvětlení až po doplňky.

Služby bytového architekta

Doprava a montáž

Abychom mohli garantovat záruku v plném rozsahu i na ty nejdrobnější vady, je třeba, aby naši odborně vyškolení pracovníci provedli montáž nábytku. Nábytek si samozřejmě můžete smontovat také sami. Všechny výrobky jsou prodávány se spojovacím materiálem a montážním návodem.

Ceník montáže

Při objednávce zboží do 100 000 Kč je montáž zpoplatněna částkou 380 Kč/hod. Započítáván je vždy jen skutečně odpracovaný čas.

Při objednávce zboží v ceně nad 100 000 Kč a do vzdálenosti do 50 km od Prahy je montáž zcela zdarma.

Ceník dopravy

Našimi automobily
Při zakázce nad 100 000 Kč a do vzdálenosti do 50 km od Prahy je doprava zdarma.

Při zakázce do 100 000 Kč účtujeme 10 Kč/km.

 

Doprava a montáž